Opis stanowiska pracy

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego zatrudni stomatologa do pracy z mikroskopem przy leczeniu kanałowym.
Gabinet o podwyższonym standardzie i w pełni wyposażony w nowoczesny sprzęt.
Praca 1-2 dni w tygodniu.

Zależy nam na zatrudnieniu osoby, która będzie rzetelna i profesjonalna.
U kandydatów bardzo ważna jest dla nas kultura osobista, determinacja do pracy w ukształtowanym zespole oraz dbanie o wizerunek osobisty jako element wizerunku całej naszej przychodni.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową.
Zastrzegamy sobie prawo zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych osób.

Prezentacja firmy

Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia