STOLARZY/ PILARZY OPERATORÓW OKLEINARKI

ARMET BIS Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zapotrzebowanie na pracowników produkcyjnych:

Oczekiwania:

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętność obsługi urządzeń stolarskich;
  • dokładność i sumienność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia podstawowego oraz premii
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanym zakładzie produkcyjnym
  • dofinansowania do karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w załączonym CV lub liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji.

Wyrażam zgodę na archiwizowanie moich danych osobowych w załączonym CV/ankiecie oraz liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia kolejnych rekrutacji przez okres 6 miesięcy od dnia zakończenia obecnej rekrutacji .

Prezentacja firmy

Firma Armet Bis istnieje na rynku od 1996 roku. Dzięki rozwiniętej skali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne