Opis stanowiska pracy

Firma FreeKids s.c. jest liderem w produkcji placów zabaw dla dzieci i siłowni zewnętrznych w Polsce. Projektujemy i produkujemy asortyment najwyższej jakości, który cieszy się coraz większym uznaniem także na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Stolarz

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę narzędzi mechanicznych: piła, wiertarka, szlifierka, grubościówka
  • Montaż konstrukcji drewnianych zgodnie z instrukcjami produkcyjnymi

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obróbką drewna
  • Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn do obróbki drewna
  • Mile widziane doświadczenie jako stolarz konstrukcji drewnianych lub stolarz meblowy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio przez naszą firmę
  • Pracę w systemie jednozmianowym poniedziałek – piątek (godz. 7-15)
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w kursach i szkoleniach
  • Niezbędne narzędzia pracy, odzież roboczą
  • Ubezpieczenie grupowe

Forma kontaktu: CV

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca fizyczna