Opis stanowiska pracy

Firma Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą z wieloletnim doświadczeniem.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

  • Stolarz meblowy (Dresden, Baden-Wurttemberg, Saarland, Bayern)
  • Pracownik przy produkcji okien ( Baden-Wurttemberg, Berlin)

Wymagania:

  • Konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego (komunikacja w miejscu pracy, wyłącznie w języku niemieckim)
  • Doświadczenie zawodowe
  • Doświadczenie na rynku niemieckim będzie dodatkowym atutem
  • Samochód i prawo jazdy mile widziane

Zapewniamy:

  • Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Atrakcyjne zarobki
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Do 30 dni płatnego urlopu

Ochrona Państwa danych aplikacyjnych jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności dla aplikacji.

Prezentacja firmy

Dremo Personaldienstleistung GmbH to niemiecka firma powstała w 1996 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy