Opis stanowiska pracy

  • montaż bardaży drewnianych wewnątrz i na zewnątrz budynku
  • montaż stolarki otworowej i wewnętrznej
  • praca na budynkach typu: hotele, szkoły, baseny itp.
  • obsługa elektronarzędzi
  • praca na wysokości
  • prace ogólnobudowlane przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9,40 € netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25%  do stawki
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80 euro
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • samochód służbowy na dojazdy do pracy
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku stolarz budowlany
  • samodzielność w pracy
  • dokładność, precyzja, estetyka wykonania, sumienność
  • umiejętność obsługi narzędzi do montażu
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
  • mile widziane posiadanie auta na wyjazd
  • mile widziana znajomość języka francuskiego/angielskiego

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy