Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Stolarz

Miejsce pracy: Belgia/ Roeselare

Opis Stanowiska:

- Samodzielna praca na stanowisku stolarza,
- Montaż i wykonanie mebli kuchennych, sypialnianych na wymiar,
- Wykonanie mebli zgodnie z rysunkiem technicznym,
- Obsługa prostych maszyn stolarskich.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku stolarza,
- Prawo jazdy kat B,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- Doświadczenie w pracy przy montażu różnego rodzaju mebli na wymiar,
- Umiejętność obsługi prostych maszyn stolarskich oraz elektronarzędzi,
- Umiejętność fachowego wykańczania mebli,
- Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
- praca na dłuższy okres.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub kontakt osobisty z naszym biurem.

Covebo Work Office Sp. z o.o.