Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta , znanego w Europie producenta Kamperow i przyczep campingowych poszkujemy pracownikow na stanowisko stolarz.

-Praca na stanowisku stolarza przy budowie Kamperów oraz Karawanów
- Montaz mebli w przyczepach campingowych
- Obróbka drewna
- Wykonywanie wnętrza Kamperów oraz Karawanów
- przycinanie elementów z drewna wedlug rysunkow technicznych
- Odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy
- Przestrzeganie bezpieczeństwa pracy, porządku oraz czystości

Oferujemy :

- Zatrudnienie w prestiżowej firmie na terenie Niemiec
- Umowa o prace na czas nieokreślony na warunkach niemieckich (niemiecki podatek I ubezpieczenie
- Atrakcyjne wynagrodzenie ponad taryfowe
- Opłacone zakwaterowanie przez firmę
- Dostęp do najnowszych technologii
- Opiekę oraz wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia w Niemczech

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe
- Doświadczenie na stanowisku stolarza
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Samodzielne czytanie rysunku
- Gotowość do pracy na zmiany
- Prawo jazdy
- Mile widziany samochod

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, firma placi zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive