Stolarz, pracownik tartaku

Dekra Praca Sp. z o.o.

Bawaria , zagranica

Opis stanowiska pracy

DEKRA PRACA oferuje usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i, pracy tymczasowej w kraju i zagranicą. DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG.
Dla naszego klienta - firmy zajmującej się obróbką drewna poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko – Pracownik produkcji / tartaku

Miejsce pracy: Niemcy, Landsberg
Termin rozpoczęcia pracy :18 wrzesień 2014 r

Zakres obowiązków:
-praca przy obróbce drewna, prace pomocnicze, układanie sortowanie

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadzczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
-stałe zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
-wynagrodzenie 8,5 €- brutto/godzinę
-zakwaterowanie ( pokrywamy koszty)

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji