Stolarz praca w dużym nowoczesnym zakładzie w Niemczech Super Oferta!

LeasingTeam Sp. z o.o.

Marburg, zagranica

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Marburg
Nr ref.: 0026121
Rodzaj pracy: Praca za granicą

Zakres obowiązków:

  • Produkcja tarcicy, drewna klejonego warstwowo, granulatu do pieców opałowych oraz desek tarasowych
  • Obróbka wyprodukowanych elementów drewnianych, m.in. docinanie i szlifowanie

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe: stolarz lub cieśla ( warunek konieczny)
  • doświadczenie jako stolarz lub cieśla,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość j. niemieckiego lub bez znajomości niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji z ponad 80-letnią tradycją
  • stawkę godzinową w wysokości 15,00 Euro brutto/godz. dla kandydatów z j. niemieckim
  • stawkę godzinową w wysokości 13,00 Euro brutto/godz. dla kandydatów bez j. niemieckiego
  • komfortowe zakwaterowanie
  • pracę w pełnym wymiarze godzin - 40 godzin/tygodniowo
  • nadgodziny płatne dodatkowo - 25% stawki godzinowej
  • system pracy dwuzmianowy
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • pomoc i wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu
  • oferujemy prowizję za każdą poleconą osobę do pracy*

    *szczegóły po zatrudnieniu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.