Stolarz, praca od zaraz!

BST Midden Brabant B.V.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy wykwalifikowanego stolarza posiadajacego wiedze i doswiadczenie oraz chetnego do nabrania jeszcze wiecej doswiadczenia w naszej stolarni. Osoby nie bojacej sie podjac wyzwanie oraz posiadajacej smykalke artystyczna. Podejmujac wspolprace z nasza firma bedziesz pracowac w dwuosbowym zespole wraz z naszym doswiadczonym stolarzem. Wspolnie bedziedzie robic meble w opraciu o rysunki techniczne naszego holenderskiego architekta by nastepnie montowac je bezposrednio u klienta.

Wymagania

Wymagamy od Ciebie umiejetnosci zarzadzania swoim czasem pracy, bedziecie pracowac samodzielnie co za tym idzie dobrze bedzie jesli bedziesz potrafil podejmowac decyzje bez wzgledu na stres czy presje czasu.

Wymagania:
-prawo jazdy
-wlasny srodek transportu ( bedzie duzym atutem!)
-odpowiednie uprawnienia
-doswiadczenie na podobnym stanowisku
-punktualnosc
-dokladnosc
-sumiennosc
-umiejetnosc pracy w zespole
-znajomosc jezyka holenderskiego lub angielskiego na poziomie przynajmniej A2 (bedzie duzym atutem!)

Prezentacja firmy

BST MIDDEN-BRABANT TO DZIALAJACA OD 7 LAT, CIAGLE ROZWIJAJACA SIE ORAZ P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
min. 7 miesiecy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
9 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie