Aktualnie Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

stolarz PCW

Nr ref.: 38648
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Głogówek

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie i zabezpieczenie materiałów
  • transport i przygotowanie profili okiennych PCW do obróbki
  • wykonywanie ręcznej i mechanicznej obróbki
  • nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń
  • okuwanie i szklenie stolarki okiennej i drzwiowej
  • kontrola jakościowa

Oczekiwania:
  • doświadczanie w pracy jako operator maszyn (mile widziane)
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami do ręcznej obróbki profili
  • umiejętność odczytywania podstawowej dokumentacji technicznej
  • obsługa komputera umożliwiająca odczytanie instrukcji z ekranu i zatwierdzenie wykonanej czynności

Oferta:
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • umowę o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)