Stolarz/Operator frezarki CNC(obróbka drewna)

PowerJobs Sp. z o.o.

okolice BESANCON, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

praca na zakładzie stolarskim zajmującym się produkcją okien i drzwi, mebli
praca na maszynach stolarskich
przeszkolenie w zakresie obsługi frezarki CNC, pilarki, okleinarki CNC
praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi

WYMAGANIA:

udokumentowane doświadczenie pracy jako stolarz lub operator maszyny CNC
umiejętność obsługi podstawowych maszyn stolarskich
doświadczenie w pracy frezarkach CNC- wystarczy 3 miesiące
dobra znajomość rysunku

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie na cały rok 2019
polska umowa o pracę
szacowane wynagrodzenie wraz z nadgodzinami 2300 do 2700 euro netto/miesiąc
dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach pracy
dla osób z własnym samochodem zwrot kosztów amortyzacji samochodu - 100 euro netto/miesiąc
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
zapewnione i opłacone zakwaterowanie
zapewniona odzież robocza

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji