Work Solutions Sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia Work Solutions (Certyfikat 3174) poszukuje dla swojego Klienta, lidera z branży prefabrykacji żelbetowej osoby na stanowisko:

STOLARZ

Miejsce pracy: Niemcy Bawaria

Zakres Zadań:

  • Budowa form pod elementy prefabrykowane zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania
  • Umiejętność wykonania form szalunkowych do produkcji betonowych elementów prefabrykowanych
  • Umiejętność czytania rysunku szalunkowego i stolarskiego
  • Umiejętność obsługi narzędzi stolarskich i elektronarzędzi potrzebnych do wykonania form
  • Doświadczenie na prefabrykacji na podobnym stanowisku min 1 rok
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę z pełnymi świadczeniami niemieckimi
  • Wynagrodzenie 13,00 -13,50 EUR/H w zależności od kwalifikacji
  • Dodatek do 400 EUR netto z tytułu podwójnego gospodarstwa domowego
  • Dodatek za nadgodziny 25%
  • Dodatek za pracę w sobotę 25%
  • Pełna ewidencja czasu pracy
  • Pozostałe dodatki z niemieckich układów zbiorowych pracy iGZ-DGB (premie urlopowe, świąteczne, stażowe)
  • Podatek dochodowy odprowadzany w Niemczech