Stolarz / Monter Tarasów

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Annecy, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywanie elementów drewnianych do montażu na budowie,
  • montaż desek tarasowych z drewna lub kompozytu
  • tarasy mogą być na werandach, ogrodach i przy basenach (odpowiednie ułożenie gruntu/ziemi)
  • obsługa narzędzi i maszyn do obróbki drewna
  • praca w tempie
  • praca w zespole francuskojęzycznym
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9,20€ netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50% do stawki
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku stolarz/monter tarasów
  • dokładność, precyzyjność , estetyka wykonania
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
  • mile widziane posiadanie auta na wyjazd
  • znajomość języka francuskiego

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna