Stolarz monter stosik targowych (Niemcy)

Zeitmann

Niemcy, Dortmund, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Niemcy, Dortmund

Dla naszego Klienta, dużej firmy zajmującej się montażem stoisk targowych poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Montaż i demontaż stoisk targowych na terenie Niemiec,
- Transport, rozładunek i załadunek elementów stoisk.

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Doświadczenie w pracy przy montażu stosik targowych,
- Dokładność, sumienność,
- Gotowość do wyjazdu własnym samochodem,
- Gotowość do pracy w systemie 3+1,
- Mile widziane wykształcenie w zawodzie stolarz.

Oferujemy:
- Legalną pracę na niemieckiej umowie o pracę,
- Pracę na dłuższy okres czasu na niemieckich warunkach,
- Pracę w systemie 3+1,
- Pracodawca organizuje i zapewnia mieszkanie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość pracy w nadgodzinach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.