Stolarz, montażysta mebli oraz stoisk targowych

GBO

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma transportowo-motażowa poszukuje pracowników do montażu mebli oraz stoisk targowych.

- montaż mebli, stoisk targowych i wystawienniczych

Oferujemy:
- pracę w młodym dynamicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od realizacji powierzonych zadań.

Wymagania

- samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność
- doświadczenie w branży targowej
- mile widziane prawo jazdy kategorii "B"
- gotowość do częstych wyjazdów
- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
- szybkiej adaptacji do nowych warunków,

Prezentacja firmy

GBO jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w dziedzinie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne