Opis stanowiska pracy

Firma z 20 letnim stażem poszukuje osób na stanowiska Stolarz oraz Zbijacz Meblowy do niedawno wybudowanej nowej siedziby.

Do obowiązków osób zatrudnionych na oferowanych stanowiskach należeć będzie m.in.:

1. Obróbka drewna trwardego na maszynach stolarskich np. na pile formatowej czy szlifierce.

2. Wycinanie elementów meblowych z drewna litego, płyt drewnopochodnych i innych materiałów używanych do produkcji mebli

3. Przygotowanie ramek meblowych z wyciętych elementów

Zatrudniamy pracówników na podstawie umowy o pracę. Oferujemy zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prezentacja firmy

KIM JESTEŚMY <br/> Firma COMPLET Chmielewscy Sp. J. jest prężnie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji