Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się od 18lat produkcją mebli i ich montażem u klienta poszukuje doświadczonego stalarza-montażysty meblowego.
Praca polega na wykonaniu mebli na podstawie dokumentacji technicznej oraz zamontowaniu ich w pomieszczeniach klienta.
Siedziba firmy położona 2km. od granicy Wrocławia obsługuje klientów z terenu Wrocławia i najbliższych okolic.

Wymagania

Dwuletnie doświadczenie na stanowisku stolarza-montażysty meblowego.
Wskazana znajomość systemów bluma, grassa oraz sevrolla.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się projektowaniem mebli kuchennych, szaf, mebli biurowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji