Stolarz meblowy / Stolarz okrętowy - Francja

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

- stałą, stabilną pracę w stoczni luksusowych jachtów;
- wynagrodzenie brutto: 15.00 EUR /na godzinę;
- zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę;
- dojazd do miejsca pracy zapewnia pracodawca;
- zapewniona odzież robocza + narzędzia;

Obowiązki:

- produkcja i montaż mebli na jachtach;
- montowanie drewnianych elementów jachtów;
- wykończenia wnętrz (kuchnie, sypialnie);
- stawianie ścianek;
- montaż sufitów podłóg, schodów;

Wymagania

Wymagania:

- co najmniej 3 lata doświadczenia jako cieśla, stolarz;
- umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego;
- mile widziane doświadczenie w przemyśle stoczniowym;
- mile widziana umiejętność spawania (nie wymagany certyfikat)
- przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
15PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne