Stolarz meblowy - brygady stolarskie

F.H. Lotar 1 Sp. J.

30-363 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z 20 letnim doświadczeniem poszukuje samodzielnych stolarzy meblowych – montażystów meblowych, całe brygady na bardzo korzystnych warunkach

Zakres obowiązków:
- obróbka płyty wiórowej melaminowanej, laminowanej, fornirowanej, lakierowanej
- skręcenie i składanie elementów meblowych na podstawie otrzymanego rysunku

Oferujemy:
- możliwość zakwaterowania
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- właściwe narzędzia pracy
- pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego

Wymagania

- dobrze widziane doświadczenie w branży meblowej na takim samym lub podobnym stanowisku
- znajomość zasad konstrukcji mebli skrzyniowych (szuflady, regały, biurka, kuchnie, lady, itp.)

Prezentacja firmy

LTR1 to producent mebli sklepowych i biurowych. Działamy na terenie całe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
15PLN - 28PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji