Stolarz do robót wykończeniowych wewnętrznych i zewnętrznych w Norwegii

Uniqon AS - Techmaris UAB

Osło, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Charakter pracy

Montaż płyt gipsowo-kartonowych, montaż ścianek działowych, izolacja ścian wewnętrznych (rama, folia, tynk), montaż sufitów podwieszanych, okien, drzwi, schodów. Układanie parkietu, desek podłogowych i obrzeży.

Prace elewacyjne (izolacja, dekorowanie), obudowa budynku. Prace związane z pomiarem, cięciem i obróbką drewna. Powierzchnia drewna.

Wymagania

Wymagania

  • 2-3 lata podobnego doświadczenia zawodowego w Skandynawii.
  • Doświadczenie stolarza w instalowaniu budynków mieszkalnych i przemysłowych
  • Kwalifikacja stolarza byłaby zaletą.
  • Czytanie rysunków technicznych.
  • Zalecenia od bylych pracodawców są pożądane.
  • Język angielski rozmuwczy.
  • Osobisty maly zestaw narzędziowy stoliarza.
  • Prawo jazdy i własny samochód.

Zalety:

Zalecenie od  bylego pracodawcy w Norwegii.

Prezentacja firmy

UAB Techmaris jest oddziałem norweskiej firmy Uniqon AS w Wilnie. Szukam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14 500PLN - 17 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne