Stolarz / Cieśla (Pracownik Tymczasowy)

EcoJob Sp. z o.o.

Dilsen-Stokkem, zagranica

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Stolarz – Cieśla

Miejsce pracy: Belgia, Dilsen-Stokkem (blisko granicy niemieckiej)

Praca na produkcji elementów prefabrykowanych:
- przygotowywanie form z drewna do wylewania betonu
- zbijanie, cięcie desek
- praca z rysunkiem

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku cieśli, stolarza, montera mebli
• Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

• Wysokie zarobki, wypłacane terminowo 15,75 euro brutto/h
• Praca 40h/tyg + możliwość nadgodzin
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Organizację zakwaterowania- maksymalny koszt 200€/mies.
• Dodatek za dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Belgii
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Odzież roboczą
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia za granicą
• Wsparcie na każdym etapie współpracy
• Opiekę polskojęzyczną przez cały czas trwania kontraktu
• Inne dodatki finansowe - zgodnie z legislacją belgijską

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką z doświadczoną kadrą, która zdobywała swoje szlif... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna