Stolarz/Cieśla praca od stycznia

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

La Lechere, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • montaż bardaży
  • montaż konstrukcji dachowych z drewna
  • łączenie drewnianych elementów na budynku
  • docinanie drewnianych elementów do montażu na budynku
  • praca na wysokości

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową (CTT)
  • stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
  • pracę w nadgodzinach płatną +25% do stawki
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • zakwaterowanie i dojazd do pracy
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • komunikatywność i umiejętność pracy w tzw. ekipie
  • ogólna sprawność fizyczna (praca fizyczna)
  • dokładność, precyzja, estetyka wykonania
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość j. francuskiego (język budowlany)

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie