Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, belgijskiej firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Stolarz-Cieśla Ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Francja
Nr ref.: STO/BUD/FR/02/2015

Zadania :

• Prefabrykacja elementów drewnianych na warsztacie,
• Budowa i montaż elementów szalunków drewnianych z innymi materiałami,
• Malowanie i lakierowanie powierzchni drewnianych (znajomość konserwacji drewna),
• Przygotowanie materiałów konstrukcyjnych do transportu,
• Montaż konstrukcji szkieletowych na wybranych budowach,
• Obsługa maszyn i narzędzi stolarskich
• Wykonywanie prac budowlanych typu: wyburzenia, drobne prace murarskie, szalowanie i prace z betonem.

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
• konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe ,
• zakwaterowanie na koszt Pracodawcy,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu.

Wymagania

Wymagania :

• Minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
• Znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji (do weryfikacji telefonicznej),
• Gotowość do pracy na warsztacie (bardzo dobra obsługa maszyn i narzędzi),
• Dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości,
• Znajomość rysunku technicznego (praca według rysunków i planów),
• Dyspozycyjność do wyjazdu w przeciągu tygodnia od momentu akceptacji oraz gotowość do podjęcia kontraktu na min. pół roku.
• Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.

Mile widziane:

• Prawo jazdy kat. B i C
• Mile widziane własne auto do wyjazdu.

Prezentacja firmy

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a. <br/> <br/>INTERIMAX ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie