Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Stolarz budowlany:

Mamy do zaoferowania:

-Atrakcyjne wynagrodzenie 12 euro brutto za godzinę
-Obiad w restauracji
-Darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach (2-3 osobowe studia)
-Dużo nadgodzin płatnych dodatkowo +25% i +50% do podstawowej stawki
-Dodatek transportowy za przejazd Francja/Polska :141 euro brutto/3 msc
-Samochód służbowy
-Dodatkowe ubezpieczenie Hestia od następstw nieszczęśliwych wypadków
-Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
-Praca w polskiej ekipie
-Pomoc przy organizacji wyjazdu i opieka biura przez cały okres trwania kontraktu
-Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Wymagania

Do Twoich obowiązków będzie należało:

-Montaż okien, ram okiennych
-Montaż boazerii drewnianych we wnętrzach
-Montaż listew
-Montaż drzwi
-Montaż kuchni
-Montaż szaf drewnianych

Oczekujemy:

-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Gotowości do wyjazdu w najbliższy weekend

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie