Opis stanowiska pracy

Poszukujemy stolarzy, prowadzących własną działalność gospodarczą. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż kompozytowych elewacji wentylowanych,montaż elewacji drewnianych oraz płyt fasadowych.

Wymagania

  • własna działalność gospodarcza
  • umiejętności wykonania konstrukcji dachowych, ścian zewnętrznych, docieplenia,
  • umiejętności czytania rysunków,
  • doświadczenie zawodowe
  • predyspozycje do pracy na wysokościach
  • umiejętność obsługi narzędzi elektrycznych,
  • mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – mile widziany samochód,
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy