Stolarz budowlany - stała praca we Francji od stycznia

Jobway

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Alpach Francuskich poszukujemy stolarzy budowlanych ( ekipa 2osobowa )

Umowa: 3 miesiące – umowa na warunkach francuskich z Francuską Agencją Pracy Tymczasowej, następnie kontrakt na czas określony (CDI)

Adres budowy: Alpy Francuskie

Praca od zaraz na 10-15lat

Opis obowiązków:

budowa domków drewnianych
kładzenie parkietu
prace ciesielskie
stawianie ścian drewnianych
(wszystko w drewnie , możliwa sporadyczna praca w atelier , 90% prac będzie wykonywanych na budowie, w atelier pracownicy pracują przy pomocy strugarki, frezarki do drewna, piły do drewna, wyrówniarki do drewna )

Wynagrodzenie:

11 euro brutto/godzinę ( możliwa praca w godzinach nadliczbowych ) - na konrakcie francuskim podwyzka
Ekwiwalent żywieniowy lub bony do restauracji
10 % wynagrodzenia brutto /miesiac - premia konca misji
10 % wynagrodzenia brutto/ miesiac - ekwiwalent za urlop
Mieszkanie zapewnione i opłacone
Zapewniony samochód służbowy

szacowany zarobek z nadgodzinami : 1800-2000 euro netto

Narzędzia: zapewnia klient

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- czynne prawo jazdy kat.B,

- znajomość języka francuskiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie