Stolarz budowlany, NORWEGIA, od 215 NOK brutto/h

Norint Sp. z o.o.

Różne lolalizacje, zagranica

Od: Norint Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Różne lolalizacje

NORINT Sp. z o.o. Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy specjalizującej się w rekrutacji pracowników branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz medycznej do legalnej pracy na rynki w Skandynawii.

Na bieżąco prowadzimy rekrutację na stanowisko STOLARZ BUDOWLANY do projektów, realizowanych w różnych regionach Norwegii.

OFERUJEMY;
1.wynagrodzenie od 215 NOK brutto/h (w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości języka angielskiego);
2. możliwość długoterminowej współpracy;
3. zwrot kosztów pierwszego przelotu do Norwegii;
4. pomoc przy znalezieniu zakwaterowania (koszt ok. 2000-2500NOK/ 2 tygodnie), w tej cenie zawarte są media oraz internet;
5. pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
6. legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o pracę, zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy;
7. umowę o pracę z norweskim pracodawcą, gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym

OBOWIĄZKI:
1) prace stolarskie wykonywane na budowie (m.in.: wprawianie okien, drzwi, wykładanie podłóg i listew wykończeniowych);
2) ocieplanie budynków, instalowanie płyt karton-gipsowych (sucha zabudowa);
3) praca z rysunkiem technicznym;

1) minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie potwierdzone referencjami;
2) praca zgodnie z rysunkiem technicznym;
3) znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym (w zależności od projektu jest konieczna albo stanowi dodatkowy atut);
4) doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.