Stolarz budowlany - Montaż w środku

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Okolice Saint-Tropez, zagranica

Opis stanowiska pracy

·        montaż drzwi, okien, parkietów, schodów, tarasów, boazerii itp. wewnątrz budynku

·        montaż mebli

·        praca w ekipach dwuosobowych

·        montaż głównie w rezydencjach, rzadziej w hotelach i biurach

·        przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

·        francuską umowę o pracę tymczasową

·        stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)

·        dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy

·        możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25%

·        możliwość otrzymania zaliczki

·        bezpłatne zakwaterowanie

·        dojazd z kwatery na budowy autami służbowymi

·        możliwość podjęcia współpracy do końca sezonu

·        zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

·        pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania

·        doświadczenie w pracy jako stolarz budowlany

·        znajomość języka francuskiego pozwalająca na komunikację w pracy

·        biegła obsługa elektronarzędzi

·        dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania

·        posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

·        mile widziane posiadanie auta na wyjazd

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna