STOLARZ BUDOWLANY / CIEŚLA KONSTRUKCYJNY

PROPURO

Norwegia / Bergen, zagranica

PROPURO

Od: PROPURO
Miejsce pracy: Norwegia / Bergen

OPIS STANOWISKA

  • Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
  • Wykonywanie zewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian elewacyjnych
  • Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścianek działowych
  • Montaż okien i drzwi
  • Montaż płyt gipsowo-kartonowych
  • Izolacja watą lub styropianem
  • Listwowanie
  • Prace wykończeniowe
  • Prace przy kledningu (siding)
  • Dobra sprawnosc fizyczna

WYMAGANIA

  • Dyplom czeladniczy w zawodzie stolarz lub udokumentowane min. 3 letni doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte na kontraktach zagranicznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

OFERUJEMY

  • Pracę od zaraz
  • Długie kontrakty
  • Dobre wynagrodzenie według stawek norweskich
  • Możliwość realizacji nadgodzin
  • Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego)
  • Zakwaterowanie zapewnione odciągane z pensji raz w miesiącu
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne,odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci
  • Możliwość regularnych wyjazdów do Polski
  • Wsparcie polskojęzycznych pracowników