Steward/Stewardessa - Gdynia

ITC Grupa - Polski HR

Gdynia, pomorskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

ITC Grupa – Polski HR Sp. z o.o. zajmuje się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce. Na rynku pracy działamy od 1999 r. i do tej pory zrekrutowaliśmy ponad 100 tys. pracowników.

PRACA PRZY OBSŁUDZE nowej kategorii pociągów eic premium (pendolino)
jako

STEWARD/STEWARDESSA

Miejsce pracy: Trójmiasto

ITC Grupa - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Pracy Tymczasowej jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 166 poz. 1608).
Miło nam poinformować, iż od 17 listopada, we współpracy z PKP Intercity, ITC Grupa poszukuje pracowników do obsługi pociągów Pendolino.

OBOWIĄZKI:
Kontrola biletów przed wejściem pasażerów do pociągu
Udzielanie niezbędnych informacji i pomocy pasażerom EIP
Rozdawanie materiałów informacyjnych (zadanie opcjonalnie)

WYMAGANIA:
Dyspozycyjność w okresie grudzień 2014 – styczeń 2015
Komunikatywność
Zaangażowanie w zadania

OFERUJEMY:
Elastyczne godziny pracy
Umowę cywilnoprawną
Atrakcyjne stawki godzinowe oraz bonusy
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.