Opis stanowiska pracy

zadania:
- prowadzenie ksiąg podatkowych i rejestrów VAT
- obsługa sekretariatu i pomoc w pozostałych pracach biurowych

Wymagania

- studenci kierunkowych studiów zaocznych lub osoby z wykształceniem średnim najlepiej ekonomicznym
- znajomość podstaw zagadnień podatkowych i rachunkowości
- dobra znajomość obsługi komputera (np.programy Buchalter, Płatnik oraz MS Office )
- szybka obsługa komputera (pisanie i wprowadzanie danych )
- dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
- dynamizm i optymizm w działaniu
- staż w ramach umowy z PUP ( osoba zarejestrowana jako bezrobotna do 29 roku życia )

Prezentacja firmy

Kancelaria od 1995 roku prowadzi kompleksową obsługę podmiotów go... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa