Stażyst(k)a w dziale Ciągłego Doskonalenia (Continuous Improvement)

Cooper Standard Częstochowa

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania
- Wsparcie w obsłudze Programu Quick KAI ZEN
- Prowadzenie audytów wewnętrznych, audytowanie obszarów realizacji i wniosków
- Zbieranie wniosków KAI ZEN oraz wprowadzanie ich do bazy danych (aplikacja webowa)
- Przydzielanie wniosków do realizacji
- Zbieranie informacji zwrotnych o statusie zadań
- Opracowywanie raportów

Dodatkowo:
- Udział w ciekawych projektach Continuous Improvement
- Udział i możliwość prowadzenia szkoleń pracowników w zakresie Quick KAI ZEN

Oferujemy:
Staż 3-6 m-cy.
Umowa zlecenie

Wymagania

- Student/Studentka lub Absolwent/Absolwentka studiów w obszarach zarządzanie, inżynieria produkcji, mechanika, ewentualnie automatyka.
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- dobra znajomość programu Excel

Prezentacja firmy

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3-6 miesiący
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Inżynieria