OTTO Work Force OTTO Work Force

Stażystka/Stażysta

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Białężyce

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr Ref. KD/S/05/2017

Białężyce koło Wrześni- woj. Wielkopolskie

Opis stanowiska pracy:

- Rozliczanie czasu pracy pracowników
- Tworzenie raportów oraz zestawień
- Pomoc w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
- Kontakt z kandydatami
- Aktualizowanie i weryfikacja bazy kandydatów
- Pomoc w prowadzeniu spraw kadrowych zatrudnionych pracowników tymczasowych
- Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej

Wymagania:

- Zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze HR
- Wykształcenie minimum średnie
- Sumienność i rzetelność w pracy z dokumentami
- Dobra organizacji pracy
- Umiejętność obsługi komputera
- Zaangażowanie i inicjatywa

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze HR
- Udoskonalenie umiejętności interpersonalnych i rozwój własny
- Aktywne uczestnictwo w bieżących sprawach personalnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.