Stażystka/Stażysta w Dziale HR

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • wsparcie administracyjne procesów rekrutacyjnych
  • wprowadzanie danych i ich aktualizacja w systemach i narzędziach HR, administracja bazą danych
  • dbanie o właściwy przepływ informacji i dokumentów w procesie rekrutacji
  • wsparcie w procesie selekcji kandydatów
  • umawianie kandydatów na spotkania
  • administracja procesu publikacji ogłoszeń na portalach pracy
  • działania skierowane na poszukiwanie i kontaktowanie się z kandydatami np. metodą direct search

Oczekujemy od Ciebie:

  • statusu studenta lub absolwenta z dostępnością minimum 30 godzin w tygodniu
  • zainteresowania tematyką rekrutacji i selekcji, chęci rozwoju w tym kierunku
  • otwartości na pracę z ludźmi i nowe wyzwania
  • pozytywnego nastawienia oraz umiejętności pracy w zespole
  • wysokiego poziomu umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • dobrej znajomości pakietu MS Office

Oferujemy:

  • 6-miesięczny, płatny staż w firmie będącej liderem na rynku detalicznym
  • elastyczne godziny stażu
  • możliwość zdobycia doświadczenia i poznania procesów w dużej organizacji
  • opiekę doświadczonych pracowników zespołu podczas procesu wdrożenia
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".