Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nową firmą na rynku Radomskim działającą w branży finansowej. Zajmujemy się doborem oferty dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych w ramach dostępnych ofert w 27 bankach.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Stażysta - Pracownik Biurowy

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta
  • praca związana z obiegiem dokumentacji
  • umawianie telefoniczne spotkań z klientami
  • obieg korespondencji

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

Wymagania stawiane przez Urząd Pracy:

  • wiek max. 25 lat
  • kandydat powinien być zarejestrowany w Urzędzie Pracy
  • okres trwania stażu: 2 m-c

Istnieje możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu.

Prezentacja firmy

Tantium Finance koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
600PLN - 1 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Bankowość