Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Stażysta

Miejsce pracy: Kutno

Agencja pracy tymczasowej Adecco Poland, zaprasza chętne osoby do 30 r. życia do odbycia płatnego stażu organizowanego przez Miejski Urząd Pracy w Kutnie.

Zdobądź praktyczne doświadczenie i dołącz do naszej ekipy Adecco

Zapraszamy do współpracy osoby komunikatywne, otwarte, ambitne i chętne do podejmowania nowych wyzwań, zarejestrowane w Miejskim Urzędzie Pracy lub chętne do rejestracji.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Czas trwania stażu: 8 miesięcy z możliwością nawiązania dłuższej współpracy.

Zakres obowiązków:
• Czynny udział w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
• Kontakt z kandydatami i klientami,
• Wsparcie biura w zakresie administracyjnym i rekrutacyjnym,
• Pracę z wykorzystaniem komputera i urządzeń biurowych,
• Prowadzenie podstawowej dokumentacji pracowniczej,

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży HR,
• Pracę w doświadczonym zespole,

Osoby chętne musza być zarejestrowane w MUP w Kutnie

Numer referencyjny: S/04/2019/PLO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.