Opis stanowiska pracy

Praca w charakterze stażysty 4deal kancelarii finansowej to możliwość współpracy z doświadczonym Doradcą Klienta w zakresie produktów finansowych, księgowych i prawnych.
Wsparcie wszystkich zadań związanych z obsługą klienta od jego pozyskania do złożenia odpowiednich dokumentów. Zakres zadań na tym stanowisku daje możliwość szerokiego rozwoju w obszarze rynku finansowego oraz budowania długoterminowych relacji z klientami.

Wymagania

- chęć do pracy i nauki nowej wiedzy
- umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy
- w trakcie studiów lub gotowość do ich rozpoczęcia, mile widziane ekonomiczne
- odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
- gotowość

Prezentacja firmy

4change akademia biznesu zajmuje się wsparciem w obszarze rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uzależnione od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta