Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 29/07/2016.

Stażysta-wsparcie rekrutacji Chojnów

Legnica, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem stażu:

- kompleksowe wsparcie konsultantów we wszystkich etapach prowadzenia projektów rekrutacyjnych
-tworzenie baz danych
-obsługa pracowników
-płatny staż w wymiarze 40 godzin tygodniowo
-mile widziane osoby z doświadczeniem w branży HR

Wymagania

-wykształcenie wyższe
-obsługa komputera (pakiet MS Office)
-prawo jazdy kat .B
-komunikatywność
-zainteresowanie branżą HR

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób.
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Human Resources