Stażysta w Zespole HR Generalist

PORR Polska Infrastructure S.A.

Warszawa, mazowieckie

Firma
PORR Polska Infrastructure S.A, jako część międzynarodowego koncernu PORR, realizuje swoją działalność operacyjną w ramach 5 wyspecjalizowanych Oddziałów: Drogowego, Inżynieryjnego, Energetyki, Mostowego i Oddziału w Norwegii. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia z wielu branż budownictwa jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis, w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Opieka nad realizacją planu szkoleń zgodnie z wewnętrznymi regulacjami
  • Bieżące wsparcie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Publikacja ogłoszeń, wstępna selekcja aplikacji, prowadzenie wywiadów telefonicznych z Kandydatami
  • Współpraca z managerami w zakresie doboru pracowników i ich rozwoju
  • Organizacja praktyk i staży, współpraca z uczelniami
  • Udział we wdrażaniu narzędzi HR
  • Opracowywanie analiz i zestawień na potrzeby Działu, spółki koncernu
  • Dbałość o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów

Wymagania:

  • Student lub absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze HR
  • Zainteresowanie obszarem szkoleń i rozwoju
  • Dobra znajomość języka angielskiego – poziom B2
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Kluczowe kompetencje:
    • Zaangażowanie i dokładność
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Praca w zespole
    • Gotowość do nauki
    • Otwartość i inicjatywa działania

Oferujemy:

  • Umowę o płatny staż na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy w zależności od obecnych możliwości i zapotrzebowania firmy
  • Wsparcie ze strony Opiekuna stażu
  • Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w obszarze rekrutacji i szkoleń
  • Wprowadzenie do specyfiki pracy w obszarze miękkiego HR
  • Pracę z najlepszymi specjalistami w branży budowlanej