Stażysta w nowoczesnej agencji SOCIAL MEDIA

365 agencja Sp. z o.o. Sp. k.

30-686 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

365 agencja to nowoczesna agencja PR & SOCIAL MEDIA MARKETING z siedzibą w Krakowie. Pracujemy nad inspirującymi projektami dla największych marek w mediach społecznościowych, takich jak FRUGO. Oferujemy kompleksowy know-how i wieloletnie doświadczenie.

Rekrutujemy na stanowisko: STAŻYSTA SOCIAL MEDIA

Ten staż jest dla Ciebie jeśli potrafisz wziąć na siebie odpowiedzialność samodzielnej koordynacji komunikacji w SOCIAL MEDIA, masz już pewne doświadczenie, kreatywne podejście i otwartość na fakt iż praca w mediach społecznościowych wymaga czujności poza standardowymi godzinami biurowymi.

Studenci zaoczni mile widziani (doświadczeni, posiadający własne blogi lub fan page’e). Warunek konieczny: dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w godzinach od 8.30 do 16.30.

Oferujemy pracę w młodym zespole, fajne warunki rozwoju, jasną ścieżkę kariery, stałą pensję i możliwości jej zwiększania formie premii

Wymagania

Poszukujemy osób, które chcą poznać SOCIAL MEDIA od podszewki – łączą wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami i są gotowe prowadzić projekty dla znanych marek w sposób stacjonarny (w biurze). W ramach stażu nauczyć się takich rzeczy jak:

  1. Strategiczne planowanie i realizacja kampanii komunikacji w SOCIAL MEDIA (minimum to: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, LinkedIn, Snapchat) + fora opinii, blogi i mikro-blogi.

  2. Opracowanie i wdrażanie strategii marketingowych i wizerunkowych, przygotowanie prezentacji oraz scenariuszy działania / praca wg założonych scenariuszy i bieżąca animacja ruchu: REAL TIME MARKETING.

  3. Content management i copywriting, czyli tworzenie i moderacja contentu zgodnego ze strategią komunikacji.

Fajnie, jeśli posiadasz skile z zakresu grafiki i designu i potrasisz pracować na profesjonalnych programach w tym środowisku. Zaproponujemy Ci rozwój :)

Prezentacja firmy

W 365 agencja budujemy marki i dbamy o nie każdego dnia.<br/><br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media