stażysta w firmie budowlanej

Abakus Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Abakus Sp.z.o.o. z 25 letnim doświadczeniem na rynku budowlanym, specjalizująca się w budownictwie energooszczędnym i pasywnym w konstrukcji cienkościennej stalowej.

Miejsce pracy: biuro w Warszawie

Od kandydata oczekujemy:
-wykształcenia średniego technicznego lub w trakcie studiów ( budownictwo),
-studenta lub absolwenta kierunku budownictwa
-umiejętność czytania projektu technicznego,
-biegła umiejętność obsługi oprogramowania biurowego MS Office, Open Office,
-podstawowa znajomość obsługi oprogramowania AutoCAD, MS Projekt, Norma Standard.
-umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych,
-umiejętności pracy w zespole,
-dyspozycyjności.

Ogólny zakres obowiązków:
wykonywanie przedmiarów,
analiza dokumentacji budowlanej,
wysyłanie zapytań ofertowych i kontakt z podwykonawcami.

Firma oferuje:
płatny staż,
ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ( CV i list motywacyjny).

Prezentacja firmy

Firma Abakus Sp.z.o.o. z 25 letnim doświadczeniem na rynku budowl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie