Stażysta w Dziale Technologii

Printor Sp. z o.o.

Łódź, 91-222, łódzkie

Od: Printor Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź, 91-222

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca Praca dla studenta

Printor Sp. z o.o. jest dostawcą kompleksowych usług w zakresie produkcji elektroniki. Podstawą działalności firmy jest produkcja obwodów drukowanych oraz montaż elektroniczny. Od 1981 roku działamy na polskim rynku, a w chwili obecnej jesteśmy partnerem biznesowym dla 380 firm w 15 krajach na świecie. Dbamy o rozwój naszych pracowników, dzięki czemu możemy pochwalić się wysoko wykwalifikowanym zespołem. Cenimy zaangażowanie i inicjatywę, ważna jest dla nas pozytywna atmosfera w pracy.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • wsparcie zespołu w opracowywaniu dokumentacji technicznej dla działu produkcji płytek drukowanych oraz działów montażu elementów powierzchniowych i przewlekanych
  • wsparcie zespołu w weryfikacji dokumentacji klienta pod względem możliwości produkcyjnych zakładu
  • wsparcie zespołu w kosztorysowaniu produkcji (ofertowanie)
  • współpraca z innymi działami: produkcja, logistyka, magazyn, sprzedaż
  • kontakt z klientami (na późniejszym etapie stażu)

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów inżynierskich (elektronika, mechatronika, automatyka, elektrotechnika)
  • znajomość komponentów elektronicznych
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • znajomość pakietu Open/LibreOffice
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • dobra organizacja pracy, zdolność rozwiązywania problemów
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność

Mile widziane:

  • znajomość technologii montażu elementów SMD i THD
  • znajomość technologii produkcji płytek drukowanych

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia po odbytym stażu
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość wykorzystania w praktyce wiedzy zdobytej na studiach
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • godziny stażu w trybie jednozmianowym
  • pracę w miłej atmosferze w młodym zespole

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych przez firmę Printor Sp. z o.o., w związku z prowadzonymi rekrutacjami”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.