Stażysta w Dziale Startegii

GRUPA SELENA

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Selena jest globalnym producentem oraz dystrybutorem szerokiej gamy produktów chemii budow-lanej i jednym z europejskich liderów w branży. W skład Grupy wchodzi 30 spółek zlokalizowanych w Europie, Azji oraz obu Amerykach, w których zatrudnionych jest 1700 pracowników. Od 2008 r. Selena jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • gromadzenie i analiza informacji w obszarze realizacji projektów strategicznych na poziomie grupy
  • konsolidacja zestawień dotyczących projektów strategicznych
  • wsparcie procesów regularnego raportowania i komunikacji
  • opracowanie zestawień i analiz dotyczących kluczowych projektów współfinansowanych ze środków UE
  • wsparcie procesu raportowania i komunikacji w obszarze funduszy unijnych

PREFERUJEMY KANDYDATÓW POSIADAJĄCYCH:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub studenci ostatni rok studiów magisterskich kierunków eko-nomia, zarządzanie, finanse
  • bardzo dobrą znajomość programu Exel i Power Point
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w obszarze analiz finansowych, biznesowych, sprzedażowych (mile widziane)
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej

OFERUJEMY:

  • płatny staż w obszarze strategii i funduszy unijnych do października 2015 r. z możliwością przedłużenia
  • możliwość rozwoju zawodowego z strukturach międzynarodowych Grupy Selena
  • dynamiczne środowisko pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r( Dz.U. z 2002 r Nr 101, poz. 926 ze zm.).Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Selena od 1992 r. lider na polskim rynku produktów chemii budowlan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta