Stażysta w dziale rozwoju sieci – staż płatny

MBE Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Mail Boxes Etc. (MBE) to sprawdzona i pewna marka, która istnieje na rynku od 37 lat. Od 1980 roku zapracowała na miano jednego z największych i najbardziej rentownych systemów franczyzowych oferowanych na rynku.
Filarami specjalizacji punktów MBE są wysyłki kurierskie – krajowe oraz międzynarodowe, a także: pakowanie i zabezpieczanie przesyłek do transportu, projektowanie graficzne, druk cyfrowy i wielkoformatowy, wynajem skrytek adresowych oraz sprzedaż artykułów biurowych. Strategicznym partnerem MBE w realizacji przesyłek kurierskich na całym świecie jest firma UPS.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Wsparcie pracy działu rozwoju sieci franczyzowej w Polsce
  • Kontakt telefoniczny z kandydatami zainteresowanymi franczyzą Mail Boxes Etc.
  • Współodpowiedzialność za tworzenie materiałów marketingowych
  • Wyszukiwanie potencjalnych kandydatów poprzez portale społecznościowe
  • Umawianie spotkań z zainteresowanymi kandydatami

Oczekujemy:

  • Zaangażowania i zadaniowego podejścia do pracy
  • Konsekwencji i systematyczności w działaniu
  • Pozytywnego nastawienia i otwartości
  • Umiejętności organizacji własnej pracy
  • Biegłości w poruszaniu się w Internecie
  • Statusu studenta
  • Znajomości języka angielskiego – poziom B2

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Płatny staż w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo)
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pogodzenia pracy ze studiami)
  • Niezbędne szkolenia
  • Możliwość zatrudnienia na stałe oraz rozwoju w strukturach firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.