Agencja Zatrudnienia KS Service

Stażysta w dziale rekrutacji

Miejsce pracy: Szczecin

OBOWIĄZKI

  • wsparcie rekruterów w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • prowadzenie rozmów telefonicznych
  • udział w spotkaniach z Kandydatami

WYMAGANIA

  • najbardziej pożądani Kandydaci to studenci studiów zaocznych na kierunkach: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub socjologia
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • otwartość na kontakt z Kandydatami

OFERUJEMY

  • trzymiesięczny płatny staż w dziale rekrutacji
  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • możliwość zdobycia doświadczenia wymaganego na rynku pracy
  • szansę rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.