Stażysta w dziale rekrutacji

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie wsparcie rekruterów w realizacji projektów rekrutacyjnych, przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych, a także prowadzenie rozmów telefonicznych oraz udział w spotkaniach z Kandydatami.

WYMAGANIA

Najbardziej pożądani Kandydaci to studenci studiów zaocznych na kierunkach: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub socjologia, posiadający czynne prawo jazdy kategorii B. Liczy się dla nas bardzo dobra organizacja pracy oraz otwartość na kontakt z Kandydatami.

OFERUJEMY

Na stażu zaoferujmy Tobie możliwość zdobycia doświadczenia wymaganego na rynku pracy oraz rozwoju zawodowego, a także wsparcie opiekuna stażu, który przekaże Ci wiedzę niezbędną do pracy na stanowisku rekrutera. Za pracę na stażu otrzymasz od nas wynagrodzenie.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.