Stażysta w dziale rekrutacji

IPF GROUP S.A.

60-867 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

IPF Medical jest działem dedykowanym sektorowi medycznemu w agencji pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego IPF sp. z o.o. istniejącej na rynku od ponad 5 lat. Świadczymy usługi rekrutacji i leasingu pracowniczego za granicą, głównie we Francji. Rekrutujemy personel medyczny i paramedyczny dla prywatnych i publicznych placówek francuskiej służby zdrowia.

Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu IPF Medical na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych dla sektora medycznego

(przygotowanie profilu kandydata, redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, preselekcja kandydatów, szczegółowa weryfikacja kwalifikacji i doświadczenia kandydatów)

- aktywne budowanie bazy kandydatów

- kompletowanie i weryfikowanie dokumentów niezbędnych do nostryfikacji dyplomu kandydata

- pomoc w zakresie bieżących spraw organizacyjno-administracyjnych (wypełnianie dokumentów związanych z zatrudnieniem, kontakt z urzędami w Polsce i we Francji)

- współpraca z uczelniami, wyjazdy na targi i spotkania informacyjne

- udział w planowaniu działań rekrutacyjnych

Wymagania

Wymagania:

- znajomość języka francuskiego na poziomie B1

- wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci filologii)

- zainteresowanie obszarem HR

- inicjatywa w działaniu

- samodzielność i wysoka motywacja do pracy

- dyspozycyjność (min. 30 godzin w tygodniu)

- bardzo dobra organizacja pracy

- wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne

- czynne prawo jazdy kat. B

- znajomość MS Office

Mile widziane:

- doświadczenie w rekrutacji

Oferujemy:

- płatny 3- miesięczny staż (z możliwością przedłużenia współpracy)

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (po stażu możliwość przejścia na umowę o pracę)

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zakresie HR

- pracę w młodym i ambitnym zespole

- wewnętrzne szkolenie wdrożeniowe

- przyjazną atmosferę pracy

- realne możliwości rozwoju zawodowego

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) i w następnych procesach rekrutacji”

IPF Sp. z o. o. Spółka komandytowa

60-867 Poznań, ul. C.K. Norwida 13

Agencja Pracy Tymczasowej nr cert. 5450

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące z mozliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 500PLN - 1 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja