Stażysta w Dziale Rekrutacji i HR

Frista Retail Business Center Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

FRISTA to:

  • Dynamiczny rozwój – w ciągu niespełna 2 lat potroiliśmy liczebność zespołu
  • Realny wpływ na biznes – kształtowanie globalnych procesów dla blisko 900 sklepów TALLY WEiJL (naszego głównego klienta) oraz rozwijającego się start-upu FRISTA
  • Wszechstronność – specjaliści z dziedziny IT oraz finansów, analitycy, lingwiści i wiele innych
  • Kompetencja i innowacyjność –profesjonalizm świadczonych usług i kontakt z najnowszymi rozwiązaniami (m.in. wiodące systemy IT i metodologia Lean Management)
  • Energia i aktywność – sami tworzymy przyszłość swoją i firmy
  • Ambicja i doskonalenie – uczymy się wspólnie podejmując nowe wyzwania

Co jest dla nas ważne?

  • Zaangażowanie, ambicja i gotowość do pracy
  • Zainteresowanie i chęć poznawania różnorodnych obszarów biznesowych
  • Pasja do pracy z ludźmi i chęć rozwoju w obszarze HR
  • Motywacja do rozwoju i nauki
  • Wykształcenie o profilu zarządczym, ekonomicznym lub społecznym (zapraszamy również studentów)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Aktywność w poszukiwaniu rozwiązań

Wymagania

Czego doświadczysz z nami?

  • Nauka i rozwój limitowane jedynie chęcią do pracy i własnym pędem do wiedzy
  • Uczestnictwo w bieżących projektach HR (komunikacja wewnętrzna, szkolenia, employer branding, onboarding i inne)
  • Rekrutacja – współudział w pełnym zakresie procesów rekrutacyjnych, w tym:
    • tworzenie i publikacja ogłoszeń oraz analiza dokumentów aplikacyjnych
    • direct search oraz aktywne poszukiwanie Kandydatów na trudne stanowiska
    • prowadzenie wywiadów telefonicznych z Kandydatami
    • umawianie i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
    • współpraca z managerami
  • Możliwość prowadzenia samodzielnych projektów
  • Wsparcie administracyjne zadań z obszaru HR
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i pole do samodzielności

Co zapewniamy?

  • Płatny staż
  • Elastyczny czas pracy - możliwość dostosowania do planu zajęć na uczelni
  • Biuro w ścisłym centrum Warszawy
  • Bliska współpraca z osobami odpowiedzialnymi za całość obszaru HR i bieżące wsparcie merytoryczne
  • Samodzielność i zaufanie przełożonych pozwalające na podejmowanie stymulujących zadań
  • Pracę w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku

Prezentacja firmy

FRISTA to dynamicznie rozwijająca się szwajcarska firma outsourci... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Doradztwo / Konsulting