Stażysta w dziale Rekrutacji i Administracji

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja biurowa

Opis stanowiska:

  • Wsparcie bieżących działań pracy Działu Rekrutacji i  Administracji
  • Przygotowywanie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Wyszukiwanie kandydatów w bazie danych i innych dostępnych źródłach
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Wsparcie w zarządzaniu biurem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka francuskiego, niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Rzetelność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Okazję ciągłego doskonalenia umiejętności językowych

W przypadku stazu trzymiesięcznego w pełnym wymiarze godzin oferujemy wynagrodzenie za staż, a dla najlepszych, mozliwość zatrudnienia po zakonczeniu stażu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.